Wójcik wicemistrzem.

W minioną sobotę zakończyły się Szybowcowe Mistrzostwa Polski w Klasie Otwartej, w których Łukasz Wójcik zdobył brązowy medal. Były to najważniejsze i najbardziej prestiżowe zawody rozgrywane w Polsce, na których startują piloci latając na bardzo nowoczesnych szybowcach. Jednocześnie były to Przedmistrzostwa Europy, które rozegrały się na lotnisku w Turbii koło Stalowej Woli.

Łukasz rywalizował z pilotami z Polski, Niemiec, Finlandii i Szwajcarii i w pięknym stylu kolejny raz osiągnął sukces. Ponadto był to jeden z ostatnich sprawdzianów Wójcika przed Mistrzostwami Świata, które w lipcu odbędą się w Czechach.

„Do ostatniej konkurencji prowadziłem i gdyby nie błąd taktyczny utrzymałbym to miejsce. Mimo lekkiego niedosytu bardzo optymistycznie spoglądam na start w Mistrzostwach Świata. Mój start w zawodach i kolejny już w tym sezonie sukces możliwy jest dzięki moim sponsorom: Polfarmex S.A., Miasto Kutno, Klinika Kolasiński oraz partnerom Curcuma-Agencja Reklamowa i WW Reklama za co serdecznie dziękuję”- mówi Łukasz.

 

 

Zachęcam do odwiedzania mojego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/LukaszWojcikPL/ , gdzie umieszczam relacje z każdych zawodów oraz do kibicowania”.

07 lipca 2018

99-300 Kutno, ul. Królewska 47, 
telefon (0-24) 355-10-00

telefon/fax (0-24) 355-10-02, 

e-mail: powiatowe@zyciekutna.com.pl
Wydawca: FOR-PRESS

Redaktor naczelny: dr Andrzej Stelmaszewski

Sekretarz redakcji - korekta, sport, kultura: Jerzy Michał Papiewski

Zespół redakcyjny:
Jerzy Kałużka - rozrywka, Andrzej Bieńkowski - dział miejski,

Artur Andziak, Bogdan Podlasiak, Bogdan Pietrasiewicz, Krzysztof Stelmaszewski - współpraca redakcyjna
Strona internetowa: Jarosław Michalak

Polityka prywatnośc

PT

99-300 Kutno, ul. Królewska 47, telefon (0-24) 355-10-00, telefon/fax (0-24) 355-10-02,  e-mail:  powiatowe@zyciekutna.com.pl