Inauguracja.

Świetnie wypadła inauguracja rundy jesiennej w Kutnie z beniaminkiem Pogonią Zduńska Wola. Kutnianie w pierwszej połowie pokazali swój duży potencjał  futbolowy strzelając ambitnemu rywalowi 4 gole. Druga połowa meczu była już bardziej wyrównana. Zespół przyjezdnych od 43 minuty grał w “10”, gdyż Oktawian Maliszewski otrzymał czerwoną kartkę za brutalny faul na Kamilu Zagajewskim.
Przed meczem odbyła się miła uroczystość. Andrzej Królak, który był przez 35 lat kierownikiem drużyn kutnowskich (Stali 1983-1992, MKS-u 1994-2014 i KS- Sand Bus 2014-2018) otrzymał pamiątkowe grawertony: od prezydenta miasta Kutna Zbigniewa Burzyńskiego i przewodniczącego Rady Miasta Kutna Grzegorza Chojnackiego. W ich imieniu wręczał nagrody dyrektor MOSiR, trener Paweł Ślęzak, który przez 22 lata współpracował z Panem Andrzejem oraz prezesi KS Kutno Zbigniew Tomczak i Włodzimierz Klimecki. Były też kwiaty okolicznościowe, wielka fotografia Andrzeja i upominek od zespołu KS Sand Bus.

KS Sand Bus Kutno - Pogoń Zduńska Wola 5:0 (4:0). Gole: 1:0 - Adrian Kralkowski (15), 2:0 Maciej Kowalczyk (18), 3:0 - Kamil Kobryń (25), 4:0 - Adrian Marcioch (karny 31), 5:0 - Marcioch (74). Gra najmłodszej drużyny IV ligi łódzkiej (ok. 21.5 lat) mogła się podobać licznej publiczności.

Jerzy Kałużka - rozrywka, Andrzej Bieńkowski - dział miejski,

Artur Andziak, Bogdan Podlasiak, Bogdan Pietrasiewicz, Krzysztof Stelmaszewski - współpraca redakcyjna
Strona internetowa: Jarosław Michalak

Polityka prywatnośc

PT

99-300 Kutno, ul. Królewska 47, telefon (0-24) 355-10-00, telefon/fax (0-24) 355-10-02,  e-mail:  powiatowe@zyciekutna.com.pl